Etapa 3 - spúšťame predaj!

Začiatkom roka 2022 spúšťame výstavbu ďalších 3 bytových domov - D14 / D15 / D16. Pribudne 84 bytov, od 1-izbových po 4-izbové. Nebudú chýbať ani obľúbené byty s predzáhradkami a byty s rozľahlými terasami.

Začiatok výstavby: január 2022
Ukončenie výstavby: október 2023

Lokalita stvorená pre život

Kamence ponúkajú byty s predzáhradkami, komfortné mezonety s terasami, rôzne typy lodžií, balkónov, rôzne orientácie, výhľady... V etape 1 boli postavené 3 bytové domy D1 / D2 / D3. Výstavba prvej etapy bola ukončená v júni 2020. Za projektom stojí skúsený a renomovaný žilinský developer Istrofinal, ktorý má na konte kvalitné bytové projekty v Žiline (Rudiny II, Hájik) i po celom Slovensku.

Ihriská, záhrady aj obchody

V novej mestskej štvrti vyrastú okrem bytových domov aj polyfunkčné objekty s obchodnými priestormi, nebude chýbať námestie, plánujeme tiež materskú školu, relaxačné centrum a rôzne športoviská, ktoré zvýšia komfort a atraktivitu bývania v Kamencoch.

Moderná architektúra

Architekti kancelárie SLLA využili naplno potenciál lokality plný zelene. Jednotlivé bytové domy budú prepájať stromové aleje, nebudú chýbať komunitné záhrady, verejné priestory bez áut. Zoznámte sa s najmodernejšími trendmi v architektúre!

KONTAKTNÝ FORMULÁR:

Páči sa vám náš projekt?

Napíšte nám.