Navštívte náš vzorový byt

Sprístupnili sme pre vás ukážkový byt, v ktorom môžete vidieť kvalitu štandardov, ktoré sú súčasťou bytu pri odovzdávaní novým majiteľom. A nielen to, byt sme kompletne zariadili premysleným interiérovým vybavením, aby ste mali lepšiu predstavu o tom, aké útulné a praktické môže byť bývanie na Kamencoch.

Byt je k dispozícii k nahliadnutiu pre všetkých, ktorí majú záujem dozvedieť sa viac o bývaní v mestskej štvrti, ktorá spája moderné bývanie s prírodným prostredím. Partnerom pri návrhoch interiérov pre byty na Kamencoch je žilinská spoločnosť Lectus s.r.o., ktorá klientom nášho projektu poskytuje zdarma aj úvodnú konzultáciu pri výbere štandardov.

Vzorový byt sme otvorili 12. septembra 2019. Počas slávnostného otvorenia ho navštívilo viac ako 200 ľudí. Viac ako polovica ľudí následne vyplnila dotazníky spokojnosti, pričom všetci z nich sa vyjadrili, že sa im vzorový byt veľmi páči. Najčastejšie hodnotili pozitívne dispozíciu bytu, architektúru, vkusné, útulné a funkčné zariadenie interiéru a veľké balkóny, ktoré sú štandardnou súčasťou bytov na Kamencoch. Tých, ktorí prišli zo Žiliny, očarila aj lokalita – Kamence vnímajú ako pokojné miesto s množstvom zelene v okolí a s dobrým napojením do mesta, pričom cena bytov je výrazne nižšia ako cena novostavieb v Žiline.

Obhliadku bytu si môžete dohodnúť e-mailom na adrese predaj@istrofinal.sk alebo telefonicky na číslach 0911 861 507 alebo 0902 554 232. Tešíme sa na Vašu návštevu!

Foto: Richard Köhler