Spúšťame 2. etapu výstavby!

Začíname s výstavbou ďalších troch bytových domov (D4 / D5 / D6). Nové bytové domy budú vybavené najmä 1-izbovými a 2-izbovými bytmi, ktoré naši klienti v súčasnosti vyhľadávajú najviac. Nebudú však chýbať ani 3-izbové a 4-izbové byty a varianty s rozľahlými terasami a strechách domov. O kvalitný architektonický návrh a vysoký štandard sa postaral opäť tím architektov z kancelárie SLLA.

Cenník a pôdorysy jednotlivých bytov nájdete tu.

Motiváciou sú spokojní klienti

Do druhej etapy sme zapracovali to, čo obyvatelia prvých troch domov z Etapy 1 najviac oceňujú – slnečné byty, útulné dispozície, vysoký kvalitatívny štandard už v základnom vybavení bytu. Nechýbajú ani byty s predzáhradkami a neštandardné byty s terasami.

Štandardom je prvotriedna kvalita

V  Etape 2 pribudne 79 bytov v troch bytových domoch. Byty sú predávané v štandardnom vybavení – s hotovými podlahami, interiérovými dverami vo všetkých miestnostiach, sanitou s obkladmi a batériami či bezpečnostnými vstupnými dverami. Za štandard považujeme vysokú kvalitu použitých riešení a overené značkové materiály.

Výrazným elementom všetkých bytov budú opäť balkóny a strešné terasy bytov na najvyšších podlažiach. Deväť bytov na prízemí bude mať k dispozícii vlastné predzáhradky. Samozrejmosťou bude dostatok parkovacích miest na novovzniknutom parkovisku pozdĺž hlavnej cesty.

 

Dostatok zelene aj priestor na oddych

Kamence sme navrhli tak, aby boli ideálnym bývaním pre rodiny s deťmi a milovníkov prírody. Nesporným benefitom lokality je promenáda okolo rieky, kde by mala v rozmedzí pár rokov vzniknúť nová cyklotrasa, výhľad na malebnú kysuckú vrchovinu a množstvo zelene v okolí. Obyvatelia Kamencov tak nebudú musieť za oddychom často nikam cestovať, voľný čas môžu kvalitne stráviť priamo vo svojom bezprostrednom okolí. Okrasné čerešne, jablone či jasene zasadené počas prvej etapy výstavby už v blízkej budúcnosti prinesú radosť a úžitok.

Medzi domami vzniknú zelené vnútrobloky, kde už teraz nájdete detské ihrisko, záhrady a promenády bez prístupu automobilov.

Služby na jednej adrese

E2, alebo tiež Etapa 2, súčasť novej mestskej štvrte Kamence, v sebe prirodzene spája súkromný, susedský i spoločenský život. Okrem bytov tu v najbližších rokoch totiž pribudne i peší bulvár a obchodná galéria s potravinami, drogériou či kaviarňou.

Predpokladané ukončenie výstavby druhej etapy je plánované na september 2022. Ako aj v prvej etape, aj v Etape 2 sa pri kúpe bytu môžete spoľahnúť na náš kompletný hypotekárny servis.

Aktuálnu ponuku voľných bytov nájdete tu, v prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte na číslach 0902 554 232, 0911 861 507 alebo e-mailom na predaj@istrofinal.sk.

Ukážky dispozícií bytov: